Member Schools Conference
 
CalendarRosters
  
  Calendar
 
 Please check frequently for updates.   << Yesterday  Tomorrow >>
 
Saturday, Apr 21, 2018
Time Event Location Details
TBD  Soccer:Girls Varsity Invitational Palatine vs. Naperville North @ Naperville North High School 
7:00am Volleyball:Boys Varsity Invitational Schaumburg vs. Palatine @ Palatine High School 
8:00am Badminton:Girls Varsity Invitational Andrew, Deerfield, Downers Grove North, Glenbrook South, Hinsdale (Central), John Hersey High School, Nequa Valley, Prospect High School vs. Hinsdale South @ Hinsdale South 
8:00am Badminton:Girls Varsity Invitational Glenbard East, Maine South, Oak Park- River Forest, Wheaton North, Zion-Benton vs. Conant High School @ Conant High School 
8:00am Badminton:Girls Varsity Match Buffalo Grove High School vs. Aurora East @ East Aurora High School, Aurora, IL 
8:00am Badminton:Girls JV Invitational Buffalo Grove High School, Elk Grove High School, Prospect High School, Rolling Meadows High School, Wheeling High School vs. John Hersey High School @ Hersey High School 
8:00am Badminton:Girls Frosh-Soph Invitational Buffalo Grove High School, Elk Grove High School, Prospect High School, Rolling Meadows High School, Wheeling High School vs. John Hersey High School @ Hersey High School 
8:00am Badminton:Girls JV Invitational Wheeling High School vs. John Hersey High School @ Hersey High School 
8:00am Badminton:Girls Frosh-Soph Invitational Wheeling High School vs. John Hersey High School @ Hersey High School 
8:00am Badminton:Girls Varsity Invitational Andrew, Deerfield, Downers Grove (North), Evanston, Glenbard South, Hinsdale (Central), John Hersey High School, Lincoln-Way Central, Metea Valley, Naperville Central, Neuqua Valley, New Trier, Prospect High School, Stevenson, Willowbrook vs. Hinsdale South @ Hinsdale South High School 
8:00am Badminton:Girls Frosh-Soph Invitational Aurora East, Aurora West, Fremd, Glenbard North, Riverside Brookfield, York vs. Joliet West @ Joliet West High School 
8:00am Badminton:Girls Varsity Invitational Elk Grove High School, Lake Forest, Maine East, Maine West, Rolling Meadows High School, Vernon Hills, Waukegan vs. Wheeling High School @ Wheeling High School 
8:00am Lacrosse:Girls Varsity Tournament Hoffman Estates, Huntley, Minooka, St. Ignatius, Taft, Wheaton-Warrenville South, Whitney Young vs. Conant High School @ Conant High School 
2nd Annual CougarHawk Girls Lacrosse Tournament...games will be played at Conant and Hoffman Estates High School's.
8:00am Lacrosse:Girls Varsity Tournament Conant High School, Minooka, St. Ignatius, Taft, Whitney Young vs. Hoffman Estates @ Hoffman Estates High School 
Whitney Young vs. Minooka@ 8:00 a.m. Hoffman Estates vs. Taft @ 9:15 a.m. tba @ 10:30 a.m. tba @ 11:45 a.m. tba @ 1:00 p.m. tba @ 2:15 p.m.
8:00am Tennis:Boys Varsity Invitational Rolling Meadows High School, Argo Community, Benet Academy, Downers Grove North, Fenwick, Fremd, Glenbrook North, Homewood-Flossmoor, Naperville Central, St Charles North, Waubonsie Valley, Wheaton Warrenville South vs. Rolling Meadows High School @ Downers Grove South High School 
8:00am Tennis:Boys JV Invitational Argo Community, Benet Academy, Downers Grove North, Fenwick, Fremd, Glenbrook North, Homewood-Flossmoor, Naperville Central, St Charles North, Waubonsie Valley, Wheaton Warrenville South vs. Rolling Meadows High School @ Rolling Meadows High School 
8:00am Tennis:Boys Varsity Invitational Conant High School vs. Latin @ Waveland Tennis Courts 
8:00am Water Polo:Boys Varsity Invitational Palatine vs. Glenbrook South @ Glenbrook South High School 
Titan Invite
8:00am Water Polo:Boys Varsity Invitational Prospect High School vs. Glenbrook South @ Glenbrook South High School 
8:00am Water Polo:Boys Varsity Invitational John Hersey High School vs. Glenbrook South @ Glenbrook South High School 
8:00am Water Polo:Girls JV Invitational Wheeling High School vs. Maine East @ Maine East High School 
8:00am Water Polo:Girls JV Invitational Fremd, TBD vs. Maine East @ Maine East High School 
8:00am Water Polo:Boys Varsity Invitational Argo Community, Hoffman Estates, Maine East, Morton, Shepard vs. Riverside (R.-Brookfield) @ Riverside Brookfield High School 
8:30am Tennis:Boys JV Invitational Crystal Lake South, Glenbrook South, Lake Park, Lockport Township, Naperville Central, New Trier High School, Rolling Meadows High School vs. Fremd @ Fremd High School 
8:30am Tennis:Boys JV Invitational Crystal Lake South, Glenbrook South, Lake Park, Lockport Township, Naperville Central, New Trier High School, Rolling Meadows High School vs. Fremd @ Fremd High School 
8:30am Tennis:Boys Varsity Invitational Evanston, Lake Forest, Lake Forest Academy, Moline (H.S.), Naperville North, Niles North, York vs. Prospect High School @ Harper College, Palatine, IL 
Power 8 Invite
8:30am Tennis:Boys JV Invitational Conant High School, Lake Park, McHenry, Palatine, St. Charles East, Warren Township, Glenbard North vs. Schaumburg @ Schaumburg High School 
8:30am Volleyball:Boys Freshman Invitational Grayslake Central, Highland Park, Hoffman Estates, Wheeling High School vs. Adlai E. Stevenson @ Adlai E Stevenson High School 
8:30am Volleyball:Boys Freshman Invitational Prospect High School vs. Barrington @ Barrington High School 
Barrington Frosh Tourney
8:30am Volleyball:Boys Freshman Tournament Buffalo Grove High School, Downers Grove North, Lake Park, Lincoln-Way Central, Loyola, Naperville North, Oak Forest, Prospect High School, Rolling Meadows High School, Vernon Hills, Wheaton Warrenville South vs. Barrington @ Barrington High School 
8:30am Volleyball:Boys Freshman Tournament Buffalo Grove High School vs. Barrington @ Barrington High School 
8:30am Volleyball:Boys JV Invitational Addison Trail, Fremd, Maine East, Maine South, Saint Viator vs. Rolling Meadows High School @ Rolling Meadows High School 
8:30am Volleyball:Boys Freshman Invitational Wheeling High School vs. Stevenson @ Stevenson High School 
8:30am Water Polo:Boys Varsity Invitational Fremd, TBD vs. Lincoln-Way West @ Lincoln Way West 
9:00am Badminton:Girls Varsity Invitational Barrington, Joliet West, South Elgin, St. Charles East, Warren Township vs. Hoffman Estates @ Hoffman Estates High School 
SENIOR DAY
9:00am Badminton:Girls Frosh-Soph Invitational Buffalo Grove High School vs. Lake Park @ Lake Park High School 
9:00am Badminton:Girls Frosh-Soph Invitational Hoffman Estates vs. Lake Park @ Lake Park High School 
9:00am  Badminton:Girls Frosh-Soph Game  (Cancelled) Glenbrook South, Waukegan, Maine West, Schaumburg, Deerfield, Glenbrook North, Maine East, Maine South, Vernon Hills, Lake Forest, Lyons Township, Evanston vs. New Trier High School @ New Trier (Winnetka Campus) 
9:00am Badminton:Girls Frosh-Soph Invitational Palatine vs. Carl Sandburg @ Sandburg High School 
East Gym
9:00am Baseball: JV Game Conant High School vs. Jacobs @ Jacobs High School 
9:00am Lacrosse:Girls Varsity Tournament Hoffman Estates, Huntley, Minooka, St. Ignatius, Taft, Wheaton-Warrenville South, Whitney Young vs. Conant High School @ Conant High School 
2nd Annual CougarHawk Girls Lacrosse Tournament...games will be played at Conant and Hoffman Estates High School's.
9:00am Lacrosse:Boys Varsity Tournament Hoffman Estates vs. St. Viator @ Forest View Stadium 
9:00am Soccer:Girls Varsity Game  (Date Changed from 04-18-18) Rolling Meadows High School vs. Wheeling High School @ Wheeling High School 
9:00am Softball: JV Game  (Time Changed) Lakes Community vs. Schaumburg @ Schaumburg High School 
9:00am Softball: Frosh-Soph Game Hoffman Estates vs. Warren Township @ Warren Township High School - Almond Campus 
9:00am Tennis:Boys Varsity Meet Bartlett, Glenbrook North, Lake Zurich, Palatine, Saint Viator, Sandburg, Stevenson vs. Buffalo Grove High School @ Buffalo Grove High School 
9:00am Tennis:Boys Varsity Quad Dundee Crown, Maine East, Oswego (East) vs. Hoffman Estates @ Hoffman Estates High School 
9:00am Tennis:Boys Varsity Quad Elk Grove High School, Loyola Academy, Maine South vs. Lake Park @ Lake Park High School 
9:00am Tennis:Boys Varsity Quad Wheeling High School vs. Mundelein @ Mundelein High School 
9:00am Tennis:Boys Varsity Invitational Schaumburg vs. St. Charles East @ St. Charles East High School 
9:00am Track and Field:Boys Frosh-Soph Invitational Schaumburg vs. Streamwood @ Streamwood High School 
9:00am Track and Field:Boys Varsity Invitational Schaumburg vs. Streamwood @ Streamwood High School 
9:00am Volleyball:Boys JV Invitational Schaumburg vs. Lake Park @ Lake Park High School 
West Campus
9:00am Volleyball:Boys Varsity Invitational Carmel - IL, Fremd, Glenbard North, Grant, Huntley, John Hersey High School, Joliet Catholic Academy, Joliet West, Lake Zurich, Libertyville, Maine East, Maine West, Prospect High School, Schaumburg, Waubonsie Valley vs. Palatine @ Palatine High School 
Pirate-Saxon Invitational
9:00am Volleyball:Boys Varsity Invitational Waubonsie Valley, Proviso West, Maine East, Libertyville, Lake Zurich, Joliet West, Joliet Catholic Academy, Huntley, Grant, Glenbard North, Carmel - IL, Fremd, John Hersey High School, Prospect High School, Schaumburg vs. Palatine @ Palatine High School 
9:00am Volleyball:Boys Varsity Tournament Prospect High School vs. Palatine @ Palatine High School 
9:00am Water Polo:Girls Varsity Invitational Buffalo Grove High School vs. Glenbrook North @ Glenbrook North High School 
9:00am Water Polo:Boys Varsity Quad Naperville Central, Conant High School, Homewood-Flossmoor vs. Mundelein @ Mundelein High School 
10:00am Baseball:Boys JV Double Header Highland Park vs. Buffalo Grove High School @ Buffalo Grove High School 
10:00am Baseball:Boys Freshman Double Header Highland Park vs. Buffalo Grove High School @ Buffalo Grove High School 
10:00am Baseball:Boys Frosh-Soph Game Rolling Meadows High School vs. Glenbard North @ Glenbard North High School 
10:00am Baseball:Boys Varsity Game Rolling Meadows High School vs. Glenbard North @ Glenbard North High School 
10:00am Baseball: Varsity Double Header  (Time Changed) Glenbrook North vs. Fremd @ Heritage Park 
10:00am Baseball:Boys Varsity Double Header Buffalo Grove High School vs. Highland Park @ Highland Park High School 
10:00am Baseball: Varsity Double Header Conant High School vs. Jacobs @ Jacobs High School 
10:00am Baseball: Varsity Game  (Cancelled) Schaumburg vs. Lake Zurich @ Lake Zurich High School 
10:00am Baseball: Frosh-Soph Game  (Cancelled) Schaumburg vs. Lake Zurich @ Lake Zurich High School 
10:00am  Baseball: JV Double Header  (Cancelled) Wheeling High School vs. Riverside Brookfield @ Riverside Brookfield High School 
10:00am Baseball: Frosh-Soph Double Header Wheeling High School vs. Riverside Brookfield @ Riverside Brookfield High School 
10:00am Baseball:Boys JV Game Glenbard North vs. Rolling Meadows High School @ Rolling Meadows High School 
10:00am  Baseball:Boys Freshman Game  (Cancelled) Glenbard North vs. Rolling Meadows High School @ Rolling Meadows High School 
10:00am Baseball: Varsity Double Header Wheeling High School vs. Round Lake @ Round Lake High School 
10:00am Baseball: JV Game  (Cancelled) Lake Zurich vs. Schaumburg @ Schaumburg High School 
10:00am Baseball: Freshman Game  (Cancelled) Lake Zurich vs. Schaumburg @ Schaumburg High School 
10:00am  Baseball: Varsity Double Header  (Cancelled) Riverside Brookfield vs. Wheeling High School @ Wheeling High School 
10:00am  Gymnastics:Boys JV Invitational  (Cancelled) Elk Grove High School vs. Niles North @ Niles North High School 
10:00am Lacrosse:Girls Freshman Game Palatine vs. Glenbard West @ Glenbard West High School 
Newton Park
10:00am Lacrosse:Girls JV Game  (Time Changed) Lane Tech vs. Schaumburg @ Schaumburg High School 
10:00am Soccer:Girls Varsity Game Hoffman Estates vs. Dundee Crown @ Dundee-Crown High School 
10:00am  Soccer:Girls Freshman Game  (Date Changed to 04-30-18) Elgin vs. Elk Grove High School @ Elk Grove High School 
10:00am Soccer:Girls JV1 Game Prospect High School vs. Libertyville @ Libertyville High School 
10:00am Soccer:Girls JV1 Invitational Downers Grove South, Fremd, Lincoln-Way Central vs. Lyons Township @ Lyons Township High School 
10:00am Soccer:Girls Freshman Game Libertyville vs. Prospect High School @ Prospect High School 
10:00am Softball: Varsity Tournament Chicago (Whitney Young), Evanston, Geneva, Glenbrook South, Grayslake Central, Maine West, Palatine vs. Rolling Meadows High School @ Rolling Meadows High School 
10:00am Softball: Varsity Tournament Conant High School vs. Woodstock @ Bates Park, Woodstock, IL. 
Games are at Bates Park, Woodstock, IL. Games are at 10am, 12pm, and 2pm.
10:00am Softball: Frosh-Soph Game Wauconda vs. Buffalo Grove High School @ Buffalo Grove High School 
10:00am Softball: JV Game Libertyville vs. Fremd @ Fremd High School 
10:00am Softball: Varsity Game Wheeling High School vs. Glenbrook North @ Glenbrook North High School 
10:00am  Softball: Frosh-Soph Double Header  (Cancelled) Hoffman Estates vs. Grayslake Central @ Grayslake Central High School 
Grayslake Central cannot field a team this year.
10:00am Softball: JV Double Header Mundelein vs. John Hersey High School @ Hersey High School 
10:00am  Softball: Frosh-Soph Double Header  (Cancelled) Mundelein vs. John Hersey High School @ Hersey High School 
10:00am Softball: Varsity Quad McHenry, Fremd, Waubonsie Valley vs. Libertyville @ Libertyville High School 
10:00am  Softball: JV Double Header  (Cancelled) Schaumburg vs. Lockport Township @ Lockport Township High School 
10:00am  Softball: Frosh-Soph Double Header  (Cancelled) Schaumburg vs. Lockport Township @ Lockport Township High School 
10:00am Softball: Varsity Double Header John Hersey High School vs. Mundelein @ Mundelein High School 
10:00am Softball: JV Double Header Niles North @ Niles North High School 
10:00am Softball: Varsity Double Header Niles North vs. Prospect High School @ Prospect High School 
10:00am Softball: Frosh-Soph Double Header Lockport Township vs. Prospect High School @ Prospect High School 
10:00am Softball: Varsity Tournament Palatine vs. Rolling Meadows High School @ Rolling Meadows High School 
10:00am Softball: Varsity Tournament Chicago (Whitney Young), Evanston, Geneva, Glenbrook South, Grayslake Central, Maine West, Palatine vs. Rolling Meadows High School @ Rolling Meadows High School 
10:00am  Softball: Varsity Double Header  (Cancelled) Lockport Township vs. Schaumburg @ Schaumburg High School 
10:00am Softball: Varsity Game Buffalo Grove High School vs. Wauconda @ Wauconda High School 
10:00am Softball: Frosh-Soph Game Glenbrook North vs. Wheeling High School @ Wheeling High School 
10:00am Track and Field:Girls Varsity Invitational Downers Grove (North), Grant, Libertyville, Taft, Wheeling High School, Yorkville vs. Palatine @ Palatine High School 
10:00am Track and Field:Girls JV Invitational Downers Grove (North), Grant, Libertyville, Palatine, Wheeling High School, Yorkville, Taft vs. Palatine @ Palatine High School 
10:00am Track and Field:Girls Varsity Invitational Wheeling High School vs. Palatine @ Palatine High School 
10:15am Water Polo:Girls Varsity Invitational Lincoln-Way West, Lockport Township vs. John Hersey High School @ Prospect High School 
10:30am Baseball: JV Double Header Fremd vs. Glenbrook North @ Glenbrook North High School 
10:30am Baseball: Freshman Double Header Fremd vs. Glenbrook North @ Glenbrook North High School 
10:30am Baseball: JV Game Prospect High School vs. Glenbrook South @ Glenbrook South High School 
10:30am Baseball: Freshman Game Prospect High School vs. Glenbrook South @ Glenbrook South High School 
10:30am  Baseball: Freshman Double Header  (Cancelled) Maine West vs. John Hersey High School @ Hersey High School 
10:30am Baseball: JV Game Maine West vs. John Hersey High School @ Hersey High School 
10:30am Baseball: Frosh-Soph Double Header John Hersey High School vs. Maine West @ Maine West High School 
10:30am Baseball: Varsity Game John Hersey High School vs. Maine West @ Maine West High School 
10:30am Gymnastics:Boys Varsity Invitational Rolling Meadows High School vs. Niles North @ Niles North High School 
10:30am Gymnastics:Boys JV Invitational Rolling Meadows High School vs. Niles North @ Niles North High School 
10:30am Gymnastics:Boys Varsity Invitational Buffalo Grove High School vs. Niles North @ Niles North High School 
10:30am Soccer:Girls JV1 Tournament  (Time Changed) Rolling Meadows High School vs. Lake Park @ Lake Park High School West Campus 
10:30am Soccer:Girls Freshman Tournament  (Time Changed) Rolling Meadows High School vs. Lake Park @ Lake Park High School West Campus 
10:30am Tennis:Boys JV Quad Moline (H.S.), Niles North, Prospect High School vs. York @ Berens Park Tennis Courts 
10:30am  Water Polo:Boys JV Game  (Cancelled) Niles West vs. Conant High School @ Conant High School 
11:00am Baseball: Frosh-Soph Game Maine South vs. Elk Grove High School @ Elk Grove High School 
11:00am Baseball: Varsity Game Maine South vs. Elk Grove High School @ Elk Grove High School 
11:00am Baseball: Freshman Game Elk Grove High School vs. Maine South @ Maine South High School 
11:00am  Baseball: JV Game  (Cancelled) Elk Grove High School vs. Maine South @ Maine South High School 
11:00am Baseball: Frosh-Soph Double Header  (Location Changed) Palatine vs. Schaumburg @ Palatine High School 
Second game is a Freshman game
11:00am Baseball: JV Game Schaumburg vs. Palatine @ Palatine High School 
11:00am Baseball: JV Game Schaumburg vs. Palatine @ Palatine High School 
11:00am Baseball: Frosh-Soph Game  (Location Changed) Palatine vs. Schaumburg @ Palatine High School 
11:00am Baseball: Varsity Game Glenbrook South vs. Prospect High School @ Prospect High School 
11:00am Baseball: Frosh-Soph Game Glenbrook South vs. Prospect High School @ Prospect High School 
11:00am  Baseball: Frosh-Soph Double Header  (Rescheduled to 04-21-18) Palatine vs. Schaumburg @ Schaumburg High School 
Second game is a Freshman game
11:00am Gymnastics:Boys Freshman Conference Meet Barrington, Buffalo Grove High School, Conant High School, Fremd, Hoffman Estates, John Hersey High School, Palatine, Prospect High School, Rolling Meadows High School, Schaumburg vs. Elk Grove High School @ Elk Grove High School 
11:00am Lacrosse:Girls JV Game Warren Township vs. Fremd @ Fremd High School 
11:00am Softball: Varsity Double Header Elk Grove High School vs. New Trier High School @ Duke Childs Field 
11:00am Softball: JV Double Header New Trier High School vs. Elk Grove High School @ Elk Grove High School 
11:00am Softball: Frosh-Soph Double Header New Trier High School vs. Elk Grove High School @ Elk Grove High School 
11:00am Softball: Varsity Double Header Batavia vs. Hoffman Estates @ Hoffman Estates High School 
11:00am Softball: Frosh-Soph Double Header  (Time Changed) Antioch Community vs. Schaumburg @ Schaumburg High School 
11:00am Softball: JV Game Palatine vs. South Elgin @ South Elgin High School 
11:00am Softball: Frosh-Soph Game Palatine vs. South Elgin @ South Elgin High School 
11:15am Lacrosse:Girls JV Game Palatine vs. Glenbard West @ Glenbard West High School 
Newton Park
11:15am Lacrosse:Girls Varsity Game Palatine vs. Glenbard West @ Glenbard West High School 
Memorial Stadium
11:30am Lacrosse:Girls Varsity Game Lane Tech vs. Schaumburg @ Schaumburg High School 
12:00pm Soccer:Girls Varsity Game Prospect High School vs. Libertyville @ Libertyville High School 
12:00pm Soccer:Girls Varsity Game Conant High School vs. Benet Academy @ Naperville Central 
12:00pm Softball: Varsity Game Schaumburg vs. Lakes Community @ Lakes Community High School 
12:00pm  Softball: Frosh-Soph Game  (Cancelled) Lakes Community vs. Schaumburg @ Schaumburg High School 
12:00pm Track and Field:Girls JV Invitational Buffalo Grove High School vs. Lake Park @ Lake Park 
12:00pm Track and Field:Girls Varsity Invitational Buffalo Grove High School vs. Lake Park @ Lake Park 
12:00pm Track and Field:Girls Varsity Invitational Prospect High School vs. Lake Park @ Lake Park High School 
East Campus 12 - Field Events 12:30 - Running Pre-Lims
12:00pm Track and Field:Girls JV Invitational Prospect High School vs. Lake Park @ Lake Park High School 
12:00pm Track and Field:Girls Varsity Invitational Addison Trail, Boylan Catholic, Buffalo Grove High School, Conant, Dundee Crown, Fenwick, Hononegah, Morton, New Trier, Rolling Meadows High School, St. Charles East, St. Ignatius, Streamwood vs. Lake Park @ Lake Park High School - East Campus 
12:00pm Track and Field:Girls JV Invitational Addison Trail, Boylan Catholic, Buffalo Grove High School, Conant, Dundee Crown, Fenwick, Hononegah, Morton, New Trier, Rolling Meadows High School, St. Charles East, St. Ignatius, Streamwood vs. Lake Park @ Lake Park High School - East Campus 
12:00pm Track and Field:Girls Varsity Invitational Conant High School vs. Lake Park @ Lake Park High School - East Campus 
12:00pm Track and Field:Girls JV Invitational Conant High School vs. Lake Park @ Lake Park High School - East Campus 
12:00pm Water Polo:Girls JV Game Niles West vs. Schaumburg @ Schaumburg High School 
12:30pm Baseball: Frosh-Soph Game Conant High School vs. Jacobs @ Jacobs High School 
12:30pm Lacrosse:Girls Varsity Game Warren Township vs. Fremd @ Fremd High School 
12:30pm Softball: Frosh-Soph Game  (Time Changed) Libertyville vs. Fremd @ Fremd High School 
1:00pm Baseball: Varsity B Game Maine South vs. Elk Grove High School @ Elk Grove High School 
1:00pm Baseball: Varsity Game (Date & Time Changed from 04-18-18) Palatine vs. Schaumburg @ Schaumburg High School 
1:00pm Water Polo:Girls Varsity Game Niles West vs. Schaumburg @ Schaumburg High School 
1:30pm Lacrosse:Boys JV Game Bartlett vs. Schaumburg @ Schaumburg High School 
2:00pm Baseball: Freshman Game Conant High School vs. Jacobs @ Jacobs High School 
2:30pm Baseball: Frosh-Soph Game  (Time & Location Changed) Glenbrook North vs. Fremd @ Heritage Park 
3:00pm Lacrosse:Boys Varsity Game Bartlett vs. Schaumburg @ Schaumburg High School 
3:00pm Soccer:Girls Varsity Game Elk Grove High School vs. Elgin @ Elgin High School 
7:00pm Track and Field:Boys Varsity Invitational Fremd, TBA vs. Palatine @ Palatine High School 
7:00pm Track and Field:Girls Varsity Invitational Fremd, TBA vs. Palatine @ Palatine High School 
This is for distance runners only
7:00pm Track and Field:Girls Varsity Invitational Schaumburg vs. Palatine @ Palatine High School 
7:00pm Track and Field:Boys Varsity Invitational John Hersey High School, Lake Zurich, Oswego (East), Prospect High School, Whitney Young, York vs. Palatine @ Palatine High School 
Distance Night at Palatine
7:00pm Track and Field:Boys Frosh-Soph Invitational John Hersey High School, Lake Zurich, Oswego (East), Prospect High School, Whitney Young, York vs. Palatine @ Palatine High School 
Distance Night at Palatine
7:00pm Track and Field:Girls Varsity Invitational TBA vs. Palatine @ Palatine High School 
Distance Night in Palatine
7:00pm Track and Field:Girls Varsity Invitational Hoffman Estates vs. Palatine @ Palatine High School 
Distance Night 2018
7:00pm Track and Field:Girls JV Relay Prospect High School vs. Palatine @ Palatine High School 
7:00pm Track and Field:Boys Varsity Relays Prospect High School vs. Palatine @ Palatine High School 
7:00pm Track and Field:Boys Frosh-Soph Relays Prospect High School vs. Palatine @ Palatine High School 

     


      View:   
April  2018
<< < TODAY > >>
S M T W T F S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
 
View Schedules:
           
  
Login Here